FORGOT YOUR DETAILS?

Poznaj nas

Jednym z najważniejszych czynników determinujących dążenie do sukcesu i realizacji marzeń, jest zachowanie równowagi w czterech głównych obszarach życia. Każda z tych sfer stanowi filar, na którym opieramy swoje dążenia i pewnie stoimy na straży swoich Wartości. Te cztery obszary to Rodzina, Rozwój, Biznes i Wypoczynek. System naczyń połączonych. Ich odpowiednie napełnienie gwarantuje balans i najlepsze efekty we wszystkim, czego się podejmujesz. Poznaj z bliska nasze główne obszary działania:

PLB ACADEMY RODZINA

W naszej społeczności pielęgnujemy więzy rodzinne. Bo Rodzina jest dla nas jedną z najważniejszych Wartości. Tworzenie i pielęgnowanie silnych i zdrowych relacji w rodzinie gwarantuje spokój i najlepsze środowisko do samorealizacji. Do wspólnych działań, do tworzenia czegoś większego i znaczącego. Środowisko rodzinne kształtuje nasze postawy. Umacnia wartości i przekonania. Uczy też komunikacji. W rodzinie nabywasz umiejętności współżycia w społeczeństwie. Od najmłodszych lat masz pewne role społeczne. Kluczem do stworzenia trwałych, szczerych więzi jest KOMUNIKACJA. W PLB Academy uczymy w jaki sposób rozmawiać, tworzyć, zacieśniać i dbać o relacje rodzinne.

Brak zrozumienia i komunikacji w rodzinie, prowadzi do nagromadzenia negatywnych emocji. To z kolei, przekłada się ze środowiska rodzinnego na inne sfery, w których jej członkowie funkcjonują. U najmłodszych – szkoła i relacje z rówieśnikami. U dorosłych – funkcjonowanie na gruncie relacyjnym i zawodowym. W skrajnych przypadkach, gdy proces komunikacji wygasa, dochodzi do „zawalenia” fundamentów rodziny. Więzi gasną, a rodzina przestaje istnieć. Na szczęście, jest dziś mnóstwo skutecznych rozwiązań, by temu zaradzić.

Pokażemy Ci w jaki sposób dbać o relacje w rodzinie. Poznasz i przyswoisz kluczowe kompetencje, które doskonale Ci w tym pomogą:

- aktywne słuchanie
- asertywność
- wzajemny szacunek i akceptacja
- rodzinne planowanie i działanie
- pogłębianie więzi poprzez wspólne spędzanie czasu

To tylko kilka elementów nastawionych na tworzenie trwałych i szczęśliwych związków rodzinnych. W PLB Academy Rodzinę traktujemy bardzo poważnie. Naszą misją jest stworzenie społeczności, która tak jak Rodzina, będzie wspierać się wzajemnie i działać na rzecz wspólnej, większej idei.

Twórz wyjątkowe, zdrowe, wartościowe relacje z Rodziną, Partnerami. Doświadcz prawdziwie głębokich więzi i pielęgnuj je.

PLB ACADEMY ROZWÓJ

Rozwój to klucz do równowagi, motor napędzający do działania i osiągania jeszcze więcej. Rozwojowe spotkania PLB Academy to dla Ciebie najlepsze warunki do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Pokazujemy jak istotne jest to, by stale iść do przodu i budować silny wachlarz swoich umiejętności oraz kompetencji. W relacjach interpersonalnych, biznesowych. Ale nie tylko. Rozwój dotyczy wszystkiego, co dotyczy Ciebie. Każdego ważnego aspektu życia. Ważnego w Twoim odczuciu. Rozwijając się tworzysz jeszcze lepszą, bogatszą wersję siebie. A potem wykorzystujesz to wszędzie tam, gdzie akurat masz taką potrzebę lub świadomy zamiar.

Rozwój z punktu widzenia naszego życia jest czymś nieuniknionym. Mówi się, że „Jeśli się nie rozwijasz, to się zwijasz”. Brzmi zabawnie? Nic z tych rzeczy. Zwijanie polega na tym, że stajesz w miejscu. Gdy dopada Cię stagnacja i poczucie narastających ograniczeń, bezruchu… W takiej sytuacji trudno o normalne funkcjonowanie. Gdy wrastasz na siłę w swoją strefę komfortu, ograniczasz się w bardzo destrukcyjny sposób.

My dajemy Ci rozwiązanie, w postaci zróżnicowanych spotkań z rozwojem. Na naszych wydarzeniach dowiesz się między innymi:

- jak tworzyć lepsze związki z ludźmi
- jak maksymalnie wykorzystać swoje mocne strony
- w jaki sposób budować markę, również osobistą
- jak planować i przede wszystkim, realizować swoje założenia
- jak czerpać maksimum korzyści z każdego kolejnego dnia

Powyższe przykłady to jedynie wąski fragment szerokiego wachlarza wydarzeń, w których zapoznamy Cię z różnymi obliczami rozwoju. Pamiętaj – z PLB Academy zawsze do przodu!

Najlepsze warunki do nabywania nowych umiejętności i stawania się jeszcze lepszą wersją samego siebie. Dołącz do nas.

PLB ACADEMY BIZNES

W PLB Academy stworzyliśmy także specjalną ścieżkę, które będzie Twoim narzędziem skutecznego rozwoju biznesowego. Nauczysz się nie tylko kreować i rozwijać markę. Dostajesz także cały szereg najważniejszych umiejętności, które kierunkują Cię na osiąganie kolejnych biznesowych celów. Bazując na swojej wiedzy i umiejętnościach, wyposażymy Cię w cały arsenał najskuteczniejszych strategii i technik stosowanych w biznesie. Rozwiniesz lub stworzysz od podstaw silną, rozpoznawalną i znaczącą markę – z misją.

Wiele świetnych projektów biznesowych „żyje” bardzo krótko. Od pierwszego pomysłu, do pierwszego „to nie ma sensu”. Jeśli opierasz swoje działania na wymówkach, cały czas tracisz. Mówi się, że trzeba chwytać okazje. Zamiast tego – przepuszczasz je przez palce. Oczywiście, możesz dalej dążyć do osiągnięcia mistrzowskiego poziomu w planowaniu rzeczy, z którymi nic nie zrobisz. Jednak w PLB Academy mamy dla Ciebie zupełnie inną drogę.

U nas dostajesz wiedzę, która jest wynikiem wieloletniej praktyki i własnych doświadczeń. Z nami poznasz procesowe podejście do biznesu:

- nauczysz się budować i rozwijać silną Markę
- zgromadzisz wokół niej zaangażowaną społeczność Odbiorców
- rozwiniesz swoje umiejętności w obszarze sprzedaży i negocjacji
- zastosujesz strategie efektywnego marketingu dla swojej Branży
- nauczysz się automatyzować biznes i czerpać z niego jeszcze więcej korzyści

Twórz i rozwijaj silną Markę. Gromadź wokół swojego biznesu zaangażowaną
i otwartą społeczność Odbiorców.

PLB ACADEMY WYPOCZYNEK

Luźna atmosfera i wspólne spędzanie czasu – wielokrotnie doświadczyliśmy tako, jak bardzo owocne i kreatywne bywają pozornie „zwykłe” spotkania w gronie bliskich. Przyjaciół, znajomych. Integracja – to podstawa. Nawiązywanie relacji i oddawanie się wspólnym aktywnościom – to świetny sposób na regenerację. Umówmy się, nikt z nas nie jest w stanie żyć wyłącznie pracą. Trzeba też pamiętać o tym, by znaleźć trochę czasu dla siebie i innych ludzi.

Praca, praca, praca. A po pracy? Myślisz o niej nadal, zapominając o tym co naprawdę ważne. O sobie, planach, marzeniach, ambicjach. O partnerach, rodzinie, bliskich przyjaciołach i znajomych. Tych ostatnich zaczyna się robić coraz mniej… Dochodzi do sytuacji, w której ktoś to był dla Ciebie kimś wyjątkowym, nie ma już nic do powiedzenia. Zaczyna się milczenie, zbywanie, mijanie. Wreszcie – unikanie i kompletne wypalenie. Uczuć, relacji. Wszystko przez pośpiech i ciągłe sięganie po więcej. Bez oddechu, chwili zatrzymania.

Wypoczynek jest ogromnie ważny. W PLB Academy poznasz jego różne oblicza. Organizujemy wyjątkowe spotkania, w wielu miejscach. Oto co sprawia, że warto wypoczywać z nami:

- poznasz nowe, wyjątkowe osoby
- nawiążesz relacje towarzyskie i biznesowe
- staniesz się częścią społeczności nastawionej na rozwój
- zadbasz o to, by zawsze mieć czas dla swoich Bliskich
- zyskasz jeszcze więcej energii i chęci do działania

Nawiązuj nowe znajomości. Rozwijaj społeczność PLB Academy. Aktywnie uczestnicz w dedykowanych, wyjątkowych wydarzeniach.

DO GÓRY